TEDAR Üyeleri ve Tedarik Zinciri Profesyonelleri, 9 Mayıs 2016 tarihinde TEDAR tarafından Finansbank’ın ev sahipliğinde düzenlenen “Endüstri 4.0” konulu sohbet toplantısında bir araya geldi.

Finansbank Genel Müdürlük Kristal Kule’de düzenlenen toplantıya sunumları ile konuk konuşmacı olarak Siemens İcra Kurulu Üyesi & Genel Müdür Yardımcısı & DF Ülke Lideri Sn. Ali Rıza Ersoy ve Deloitte Tedarik Zinciri Hizmetleri Direktörü Sn. Murat Kılıç katıldı.

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı ve Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda ilk sunumu “Endüstri 4.0 Yolunda: Dijital Fabrikalar” konusu ile Sn. Ali Rıza Ersoy gerçekleştirdi ve Endüstri 4.0’ın tarihi ve ortaya çıkışı, dünyada yapılan çalışmalar, dijital fabrikalar, Türkiye’de gelişmeler ve planlar hakkında bilgiler paylaştı.

Sn. Ali Rıza Ersoy’un sunumunu takiben, “Endüstri 4.0 ve Üretim Ekosistemleri” konulu sunumu ile Deloitte Tedarik Zinciri Hizmetleri Direktörü Sn. Murat Kılıç, Deloitte olarak, Endüstri 4.0’ın şirketlerin hedeflerine ulaşmada ve operasyonlarını iyileştirmede nasıl uygulanabileceğini, zorluklarını ve olası getirilerini değerlendirdi.

Tüm katılımcılara ve değerli katkıları için Sn. Ali Rıza Ersoy ve Sn. Murat Kılıç’a teşekkür eder, farklı konular ile yeni sohbet toplantılarında tekrar görüşmeyi dileriz.